امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳
استانداردهای مرجع USP آزمایش های فارماکوپه

ففارماکوپیا ایالات متحده (USP) یک سازمان غیر انتفاعی است که هدف آن کمک به بهبود سلامت انسان در سراسر جهان با تعیین استانداردهایی است که "کیفیت ، ایمنی و کارایی داروها و غذاها" را تضمین می کند. USP به تضمین کیفیت، افزایش قابلیت پیش بینی نظارتی و کمک به تولیدکنندگان در توزیع داروهای با کیفیت، مکمل های غذایی و غذاها می پردازد.

علاوه بر این ، USP  اطلاعات محصول و مواد دارویی را سالانه منتشر می کند و به طور مرتب آن را تغییر می دهد. استانداردهای تعیین شده توسط USP توسط تنظیم کننده ها و تولید کنندگان محصولات مورد استفاده قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که محصولات دارای بالاترین کیفیت ، استحکام و سازگاری هستند. USP استانداردسازی را در بسیاری از محصولات مانند داروسازی ، داروهای ضد میکروبی ، مواد غذایی ، مکمل ها برای تقویت داروهای با کیفیت و بهبود سلامت عمومی منتشر کرده است. برای بیش از 200 سال، USP برای ایجاد اعتماد در جایی که بیشترین اهمیت را دارد در صنایع داروسازی، مکمل های غذایی و غذاها کار کرده است. USP از طریق علم دقیق و استانداردهای کیفیت عمومی که تعیین می کند، به بهبود سلامت مردم در سراسر جهان کمک می کند.

آزمایش ما بر اساس استانداردهای USP تضمین می کند که مشتریان ما از مقررات مربوط به محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی پیروی می کنند.

نویسنده : دکتر دادار

آزمون های قابل انجام در آزمایشگاه میکروبیولوژی عمومی مابا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجتمع آزمایشگاهی بهشت آیین ( مابا ) محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح