امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
برگزاری دوره تخصصی ویژه ایمنی ، پیشگیری و مقابله با حریق در آزمایشگاه ها

شناخت خطرات احتمالی، آسیب‌ها و حوادث احتمالی در محیط‌های آزمایشگاهی، چگونگی پیشگیری و در صورت وقوع، آشنایی با نحوه مواجهه با آن‌ها از ضرورت‌ها و الزاماتی است که فعالان حوزه آزمایشگاهی و تحقیقاتی باید به خوبی نسبت به آن آگاه باشند. حریق، یکی از همین حوادث به شمار می‌رود که در صورت عدم تمهید اقدام‌های پیشگیرانه لازم و یا عدم آگاهی کافی از نحوه رویارویی با آن می‌تواند صدمات و ضررهای جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. 

 

بر همین اساس و با توجه به همین ضرورت، مجموعه آزمایشگاهی بهشت آیین که از اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی می باشد، دوره آموزشی ایمنی، پیشگیری و مقابله با حریق را برای نخستین بار و به صورت تئوری و عملی در محل مجتمع آزمایشگاهی بهشت آیین برگزار می‌کند.

 

هدف از برگزاری این دوره، بالا بردن ضریب ایمنی و جلوگیری از خطرات در آزمایشگاه با ارتقای سطح دانش پرسنل است. شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با سرفصل‌ها و محورهایی چون ایمنی در آزمایشگاه، طبقه بندی مواد شیمیایی از نظر آتش زایی، اطفاء حریق و مقابله با خطرات موجود در آزمایشگاه‌ها، آتش نشانی عمومی و کمک‌های اولیه ویژه

آزمایشگاه مواد شیمیایی و پژوهشی آشنا خواهند شد

این دوره آموزشی 29 دی ماه سال جاری به مدت یک روز و ویژه شرکت‌های دانش بنیان، آزمایشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و سایر علاقمندان برگزار خواهد

علاقمندان جهت ثبت نام ،اطلاعات خود را به شماره  تلفن 09352371488 پیامک  و یا در  قسمت فرمهای همین سایت ، فرم مربوطه را تکمیل نمایند (جهت ورود به فرم ثبت نام کلیک نمایید)

به علت برگزاری کلاس به صورت تئوری و عملی و با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت با

افرادی است که زودتر ثبت نام کرده باشند

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجتمع آزمایشگاهی بهشت آیین ( مابا ) محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح