امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> پیام مدیریت >
پیام مدیریت
توسعه روزافزون نيازهای جوامع صنعتي منجر به توليد مواد داروئی، غذائی، آرايشی و بهداشتی طبيعی و ارائه انواع محصولات سنتتيک و فرآيند شده در غالب بسته بندي ها و شکلهای متنوع شده است. اهميت اين محصولات در سلامت انسان و محيط زيست او، ضرورت كنترل دقيق آنها را، امري اجتناب ناپذير مي نمايد. در اين راستا کنترل کيفی اين محصولات پديده ای بسيار حساس و دقيق بوده که نياز به مراکز و آزمايشگاهای تخصصی و مسئوليت پذير با توانائی تائيد شده می باشد.
مجتمع آزمايشگاهي بهشت آئين(MABA) با هدف ايجاد يك مجموعه آزمايشگاهي جهت انجام خدمات كنترل كيفيت و ارزيابي مواد و فرآورده هاي داروئي، غذائي، آرايشي و بهداشتي براي  صنايع، توليد كنندگان، واردكنندگان و صادركنندگان مواد و فرآورده هاي غذائي تأسيس گرديد. اين در فضائی با مساحت بيش از 450 متر مربع  و در 3 طبقه فعاليت می نمايد و داراي بخش هاي مختلف عمومي و تخصصي متعددي ميباشد كه بكمك همكاران متخصص خود با سطوح كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي.خدمات گسترده و متنوعي را در زمينه كنترل كيفيت محصولات داروئی، غذائی، آرايشی و بهداشتی توليد داخل و وارداتي را ارائه مينمايد. هدف همكاران ما در اين مجتمع انجام خدمات و آزمايشات مورد نياز مراجعه كنندگان در سريعترين زمان و با بالاترين استانداردهاي مي باشد.
در يك جمله ما مصمم به بهبود مستمر فرآيندهاي خود و نهايتاً‌ ارتقاء روزافزون رضايت مشتريان و عملكرد حرفه اي خود مي باشيم. آروزي قلبي همه همكاران ما در مجتمع آزمايشگاهي بهشت آئين، مشاهده لبخند رضايت بر چهره تك تك مراجعه كنندگان محترم مي باشد.
 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجتمع آزمایشگاهی بهشت آیین ( مابا ) محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح