امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> پیام مدیریت >
پیام مدیریت
توسعه روزافزون نيازهای جوامع صنعتي منجر به توليد مواد داروئی، غذائی، آرايشی و بهداشتی طبيعی و ارائه انواع محصولات سنتتيک و فرآيند شده در غالب بسته بندي ها و شکلهای متنوع شده است. اهميت اين محصولات در سلامت انسان و محيط زيست او، ضرورت كنترل دقيق آنها را، امري اجتناب ناپذير مي نمايد. در اين راستا کنترل کيفی اين محصولات پديده ای بسيار حساس و دقيق بوده که نياز به مراکز و آزمايشگاهای تخصصی و مسئوليت پذير با توانائی تائيد شده می باشد.
مجتمع آزمايشگاهي بهشت آئين(MABA) با هدف ايجاد يك مجموعه آزمايشگاهي جهت انجام خدمات كنترل كيفيت و ارزيابي مواد و فرآورده هاي داروئي، غذائي، آرايشي و بهداشتي براي  صنايع، توليد كنندگان، واردكنندگان و صادركنندگان مواد و فرآورده هاي غذائي تأسيس گرديد. اين در فضائی با مساحت بيش از 450 متر مربع  و در 3 طبقه فعاليت می نمايد و داراي بخش هاي مختلف عمومي و تخصصي متعددي ميباشد كه بكمك همكاران متخصص خود با سطوح كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي.خدمات گسترده و متنوعي را در زمينه كنترل كيفيت محصولات داروئی، غذائی، آرايشی و بهداشتی توليد داخل و وارداتي را ارائه مينمايد. هدف همكاران ما در اين مجتمع انجام خدمات و آزمايشات مورد نياز مراجعه كنندگان در سريعترين زمان و با بالاترين استانداردهاي مي باشد.
در يك جمله ما مصمم به بهبود مستمر فرآيندهاي خود و نهايتاً‌ ارتقاء روزافزون رضايت مشتريان و عملكرد حرفه اي خود مي باشيم. آروزي قلبي همه همكاران ما در مجتمع آزمايشگاهي بهشت آئين، مشاهده لبخند رضايت بر چهره تك تك مراجعه كنندگان محترم مي باشد.
 
 
آدرس : تهران - خیابان جلال آل احمد- به سمت غرب- بعد از پل آزمایش- پلاک 193 - ساختمان بهشت آیین
کدپستی :1464776414
تلفن : 86018864   86018736  86018760 - 021
فكس : 88256470 - 021
ایمیل : info@maba.ir
شماره تلگرام : 09023051765
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجتمع آزمایشگاهی بهشت آیین ( مابا ) محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح