استانداردهای مرجع USP آزمایش های فارماکوپه

چکیده

داروسازی ایالات متحده (USP) استانداردهایی را برای تضمین کیفیت، ایمنی و اثربخشی داروها و مواد غذایی در سطح جهانی تعیین می کند. سالانه اطلاعات مورد استفاده توسط تنظیم‌کننده‌ها و تولیدکنندگان را به‌روزرسانی می‌کند تا معیارهای کیفی سخت‌گیرانه در داروها، ضد میکروبی‌ها، غذا و مکمل‌ها را با هدف بهبود سلامت عمومی تضمین کند.

۱۴۰۳ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت
225 بازدید
استانداردهای مرجع USP آزمایش های فارماکوپه

فارماکوپیا ایالات متحده (USPیک سازمان غیر انتفاعی است که هدف آن کمک به بهبود سلامت انسان در سراسر جهان با تعیین استانداردهایی است که "کیفیت ، ایمنی و کارایی داروها و غذاها" را تضمین می کند. USP به تضمین کیفیت، افزایش قابلیت پیش بینی نظارتی و کمک به تولیدکنندگان در توزیع داروهای با کیفیت، مکمل های غذایی و غذاها می پردازد.

علاوه بر این ، USP  اطلاعات محصول و مواد دارویی را سالانه منتشر می کند و به طور مرتب آن را تغییر می دهد. استانداردهای تعیین شده توسط USP توسط تنظیم کننده ها و تولید کنندگان محصولات مورد استفاده قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که محصولات دارای بالاترین کیفیت ، استحکام و سازگاری هستند. USP استانداردسازی را در بسیاری از محصولات مانند داروسازی ، داروهای ضد میکروبی ، مواد غذایی ، مکمل ها برای تقویت داروهای با کیفیت و بهبود سلامت عمومی منتشر کرده است. برای بیش از 200 سال، USP برای ایجاد اعتماد در جایی که بیشترین اهمیت را دارد در صنایع داروسازی، مکمل های غذایی و غذاها کار کرده است. USP از طریق علم دقیق و استانداردهای کیفیت عمومی که تعیین می کند، به بهبود سلامت مردم در سراسر جهان کمک می کند.

آزمایش ما بر اساس استانداردهای USP تضمین می کند که مشتریان ما از مقررات مربوط به محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی پیروی می کنند.

نویسنده : دکتر دادار

 

مشتری 1
مشتری 2
مشتری 3
مشتری 4
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
سازمان غذا و دارو